Wiele pań marzy o długich, lśniących i zdrowych włosach, z których można tworzyć wiele bajecznych fryzur. Niestety, nie każda z nas może cieszyć się swoimi, naturalnymi długim włosami ze względu na wiele czynników. Dlatego też, w Polsce od kilku lat dostępnych jest wiele metod szybkiego przedłużania włosów, które cieszą się już bardzo dużą popularnością wśród klientek. Co to za metody i jaki jest ich koszt? Dowiesz się poniżej. Zapraszam, naprawdę warto.

 

Gdzie najlepiej przedłużyć włosy?

Wiele renomowanych salonów fryzjerskich w swoich ofertach posiada usługę doczepiania włosów. Gdy panie chcą to zrobić pierwszy raz – najczęściej właśnie wybierają się do profesjonalnego stylisty, który nie tylko wybierze najlepszą metodę przedłużania włosów, ale też postara się podpowiedzieć, jakie włosy doczepiane będą najlepsze do naszych oraz jaka metoda sprawdzi się u nas najlepiej. A metod dostępnych jest całkiem sporo, dlatego panie naprawdę mają w czym wybierać.

Sprawdź: Doczepiane włosy – Cameron Hair

Doczepiane włosy – metody

Wiele klientek chcąc przedłużyć włosy starannie wcześniej dowiaduje się, jaka metoda sprawdzi się najlepiej. Najchętniej panie wybierają obecnie naturalne doczepiane włosy, które wyglądają bardzo naturalne, a ich codzienna stylizacja jest bardzo zbliżona do pracy, którą trzeba wykonać jak przy swoich włosach. To bardzo ważne, by włosy doczepiane nie odznaczały się. Dlatego też, gdy wykonuje się taki zabieg u stylisty, oprócz samego doczepienia włosów, wykonuje się najczęściej ich koloryzację (by te doczepione były identyczne, jak włosy klientki) oraz cięcie, które sprawi, że włosy nie będą się wyróżniać, tylko harmonijnie współgrać z całością.

 

Ceny

Ceny doczepianych włosów zależą od wielu czynników. Na całkowity koszt składa się bowiem wybrana metoda, wybór włosów (naturalne czy syntetyczne), ich długość oraz ilość, którą należy zastosować na danej głowie. Zazwyczaj cena ostateczna waha się w przedziale od 500 do nawet 5000 zł. Pamiętać należy, że jeśli chodzi o dłuższe doczepiane włosów (na 2 – 3 miesiące) powinno się wybrać tylko i wyłącznie naturalne włosy, które będą wyglądać lekko i naturalnie.