XXI wiek to prawdziwy czas mitów – otaczają nas one bez mała dzisiaj ze wszystkich stron. Różne opinie, niesprawdzone komentarze itp. sprawiają, że o wielu firmach krążą w internecie zupełnie nieprawdziwe informacje. Co oczywiście sprawia, że często całkowicie niesłusznie nie zapoznajemy się nawet z ofertą danej firmy. Dlatego też w poniższym artykule obalimy mity związane z amerykańską firmą Under Armour…

1) Under Armour produkuje tylko koszulki oddychające

No własnie to jest pierwszy mit. Rzeczywiście marka zadebiutowała dość niespodziewanie właśnie tym, że wprowadziła na rynek wyjątkowe koszulki oddychające, jednak  od momentu swojego debiutu, znacznie uzupełniła już swoją ofertę. Dzisiaj znajdziemy tam odzież Under Armour nadającą się do uprawiania każdego w zasadzie typu sportu. A zatem będą to oczywiście przylegające legginsy, sportowe bluzy czy dresy, ale także naprawdę wiele, wiele innych rodzajów odzieży. Przykładowo szczególnie cenione są ubrania do golfa, tenisa czy sportów typu outdoor a także różnych rodzajów fitness.

https://mmsport.pl/pol_m_Mezczyzni_Gora_Koszulki-458.html

2) Jak wszystkie ciuchy sportowe, także odzież marki Under Armour nadaje się tylko do treningów

Często niestety spotykamy się z tym zjawiskiem, że rzeczy sportowe ..cóż nie są zbyt ładne. Tu jednakże jest nieco inaczej. Przede wszystkim bowiem warto zaznaczyć, że marka Under Armour stworzyła trzy główne linie swoich ubrań. Mamy tu zatem compression – przylegające ciasno do ciała, fitted – pasujące oraz loose – luźne. Te trzy serie doskonale się uzupełniają pod kątem stylu i wyglądu. Słowem ubierając się w Under Armour nie tylko gwarantujemy sobie wygodny trening, lecz również dobry wygląd – ubrania te bowiem ładnie maskują niedoskonałości sylwetki podkreślając jej atuty i budując wizerunek wysportowanej osoby.

3) Under Armour, jak wiele marek sportowych, ma ceny wysokie a jakość niską

Przecież w końcu to jest firma, która wpadła na pomysł oddychających koszulek. Zatem jest to zupełny mit. Warto podkreślić, że nawet jeśli dany ciuch wygląda dość zwyczajnie i standardowo, to na pewno taki nie jest. Każdy produkt tej firmy, nawet najzwyklejszy dres, został tak zaprojektowany, aby umożliwić nam wygodny i komfortowy trening!

4) Under Armour to tylko ubrania

Zupełnie nie. Dzisiaj bowiem marka Under Armour może również poszczycić się niezwykle bogatą kolekcją przeróżnych akcesoriów dodatkowych, jak plecaki, czapki czy rękawiczki a także obuwiem Under Armour w wersji nie tylko do biegania, lecz również do zwykłych treningów fitness oraz także na co dzień.