Kategoria: Nowe technologie

Zalety posiadania Fanpage firmowego na Facebooku

Posiadanie profesjonalnego, firmowego fanpage na Facebooku, to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla stosunkowo niewielkich przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na rynku lokalnym. Facebook to w chwili obecnej najpopularniejszy portal społecznościowy, który niewielkim nakładem naszych sił, może stać się skutecznym i co najważniejsze całkowicie darmowym kanałem komunikacyjnym. Facebooku ma również bardzo szerokie właściwości reklamowe, które możemy wykorzystać do promocji swoich towarów oraz usług. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety posiadania Fanpage firmowego na Facebooku.

Czytaj więcej

Sukces firmy – konkurs na Facebooku

Wszelkie social media dają wiele możliwości promocji firmy. Facebook zaś szczególnie. Na tej platformie możemy bowiem nie tylko reklamować się, tworzyć nasze fan page, lecz jeszcze … organizować konkursy! Pozostaje jednak pytanie – jak zorganizować konkurs, aby przyniósł nam pożądane efekty?

Czytaj więcej

Czy warto kupować like na Allegro?

Czemu ma służyć kupowanie laików? Jeżeli strona jest dobra, jeżeli są na niej zamieszczane interesujące treści, jeżeli osoba, która zajmuje się pisaniem, posiada odpowiedni zasób wiedzy, to prędzej niż myśli znajdzie grupę zwolenników, która z własnej woli zechce zaznaczyć to, że wpisy na przykład na blogu są wartościowe i można zaufać przekazywanym na nim treściom.

Czytaj więcej

Jak reklamować się na Facebooku?

W dzisiejszych czasach wielu ludzi nie wyobraża sobie życia bez social mediów. Portale społecznościowe, takie jak Facebook, przeżywają okres największego rozkwitu, właśnie dzięki użytkownikom, którzy zaglądają na nie co kilka chwil. Dostęp do nich jest możliwy przez wszelkiego rodzaju komputery i urządzenia mobilne, co znacznie ułatwia korzystanie w nich w każdej wolnej chwili. I chociaż lekarze ostrzegają, że uwielbienie ludzi dla Facebooka przybiera powoli formę uzależnienia, to nie ma co ukrywać – grono użytkowników portalu stale się powiększa.

Czytaj więcej
Loading