Będą małą dziewczynką, marzyłaś o tym jak pięknie i bajkowo będzie wyglądał Twój ślub. Książę na białym koniu, pięknie przyozdobiony kościół, sala weselna z pięknym ogrodem, rodzina i przyjaciele świetnie się bawiący.

A może by tak zrealizować te marzenia i uatrakcyjnić swój ślub? Nic nie stoi na przeszkodzie. W dzisiejszych czasach, ozdobienie kościoła pięknymi kwiatami, dywanami, aranżacjami ze szkła i świec – to już codzienność. Odrobina fantazji, pomysłu lub profesjonalnie działającej firmy czy kwiaciarni w tym temacie i Wasze oczy będzie cieszył widok bajkowej scenerii. Kwiatami można przyozdobić oczywiście sam ołtarz, ale także ławki i drogę od drzwi wejściowych do ołtarza. Rozłożenie czerwonego dywanu także nie stanowi już po wcześniejszych ustaleniach z proboszczem danej parafii, większych problemów.

Skupiając się na dekoracjach kościelnych i pięknej oprawie ślubu, warto zastanowić się czy płatki róż na ślub będą dla Was odpowiednie. Płatki róż, które sypią małe dziewczynki, ubrane w piękne sukieneczki idące przed Wami w stronę ołtarza to widok, który na długo zapamięta zarówno para młoda jak i goście. Płatki róż, świetnie sprawdzą się także do obsypania nimi pary młodej po wyjściu już z kościoła. Jest to jednocześnie tania i bardzo efektowna dekoracja, którą warto wziąć pod uwagę organizując ślub.

 

Płatki róż na ślub, świetnie sprawdzą się również na sesjach zdjęciowych narzeczeńskich czy ślubnych. Wraz z ciekawą scenerią, w której zostaną wykonane zdjęcia, płatki róż na ślub, dopełnią całości.