Panie są coraz odważniejsze, jeśli chodzi o wybór fryzury. Chętnie eksperymentują oraz próbują nowości, które pojawiają się na rynku. Wiele kobiet przynajmniej raz w życiu przedłużała swoje włosy, by cieszyć się choć przez chwilę pięknymi, zdrowymi i lśniącymi włosami. Co warto wiedzieć o doczepianiu włosów? Czy jest ono bezpieczne? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Doczepiane włosy

Obecnie istnieje wiele metod przedłużania włosów, które gwarantują szybki i spektakularny efekt. Chętnie korzystają z takiego rozwiązania zarówno gwiazdy, jak i panie, które nie mogą cieszyć się naturalnymi zdrowymi włosami. Włosy doczepiane można mieć dosłownie w ciągu kilku godzin. Metoda kanapkowa, metoda na ringi, metoda ultradźwiękowa oraz metoda kreatynowa cieszą się obecnie największym powodzeniem wśród pań, które chcą bezpiecznie i szybko przedłużyć włosy. Ceny wahają się wówczas od około 400 do nawet 4000 zł.

Zobacz również: https://cameron-hair.pl/

Jakość doczepianych włosów

Jakość włosów, które doczepiany ma olbrzymie znaczenie. Najwięcej stylistów poleca włosy naturalne, które wyglądają identycznie jak nasz włosy. Łatwiej się czesze oraz stylizuje. Takie włosy są jednak bardziej podatne na zniszczenia, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać stosując dobre preparaty oraz środki, które będą wspierały ich kondycję. Dokonując takich zakupów samodzielnie, warto dokładnie zapoznać się z markami,które oferują taki asortyment. Istnieje już bowiem sporo renomowanych producentów, którzy oferują świetnej jakości włosy w wielu odcieniach oraz w różnorodnych długościach. Panie więc naprawdę mają w czym wybierać.

Plusy doczepianych włosów

Dzięki takim metodami błyskawiczne zmiany fryzur są możliwe. Panie chętnie z nich korzystają zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjściu typu wesela, rocznice ślubu, imprezy sylwestrowe oraz bale. Wybierając metodę clip in można przedłużyć włosy nawet samodzielne we własnym domu. Takiej doczepiane włosy są jednak mniej podatne na wszelkie zmiany i stylizacje. Jeżeli planuje się często z tej metody korzystać warto znaleźć naprawdę dobre jakościowo włosy, które nie będą przeciążać naszych naturalnych.