Wszyscy Nowożeńcy chcą by, dzień ich ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny. Po czym zasiadają przed laptopem i przeglądają tysiące portali i stron poświęconych modzie ślubnej i organizacji wesela. Efektem jest uroczystość zgodna z obowiązującymi w danym sezonie trendami.

Kreacje Pary Młodej

Najwięcej problemów stwarza wybranie sukni ślubnej. Fason, krój, materiał decydują o ostatecznym efekcie. Bardzo ważne są także dodatki jak buty, welon, bukiet ślubny.

Garnitur Pana Młodego nastręcza mniej problemów. Ważne są kolor, krój dopasowany do sylwetki oraz dobrej jakości materiał, który nie będzie się gniótł.

Wystrój sali weselnej

To jeden z najważniejszych elementów decydujących o sukcesie całej uroczystości. Piękna stylowa sala lub udekorowana awangardowo zawsze wywrze na gościach wrażenie. Tradycyjnie najmodniejsze są wnętrza pałacowe oraz śluby plenerowe położone na terenie pięknych parków.

W obecnym sezonie dominują dekoracje ślubne w kolorach wyrazistych połączonych z elementami srebrnymi i chromowanymi. Takie zestawienie jest niezwykle eleganckie, ale przykładem poprzednich sezonów można stosować także kolory pastelowe w zestawieniu ze złotem i miedzią. Obie stylistyki są jak najbardziej aktualne.

Dodatkowo trzeba zastosować kilka elementów, które dopełnią całości. Bez balonów się nie obędzie, ale z nowoczesnymi napisami wprowadzą innowacyjność w wystroju. Podobną funkcję będą pełnić drewniane dekoracje ślubne w postaci skrzynek na koperty, Księgi Gości w drewnianej oprawie, czy drewnianych podstawek na winietki. Drewniane serca odpowiednio udekorowane i umieszczone nad krzesłami Pary Młodej dopełnią całości.

Dekoracje okolicznościowe

Wiele sklepów internetowych oferujących dekoracje ślubne ma dodatkową ofertę gadżetów na różne okazje. Można wśród nich znaleźć wiele ciekawych propozycji, które można wykorzystać do dekoracji sali weselnej, imprezy podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Dekoracja sali wymaga zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Tylko wtedy efekt końcowy będzie zadowalający.

Produkty do dekoracji sali weselnej znajdziesz na stronie: https://www.epizodar.pl/